Ajour mand, naar 18e eeuws voorbeeld,
ovaal model met gecontourneerde rand en staand op vier klauwpootjes, mt. G. de Haan 1905-1909 Leeuwarden/Groningen en mt. Pier van der Woude 1898 - 1925 Sneek en versierd met fantasiekeuren, 2e gehalte,
h 10 cm, l 27 cm, 526,7 gr.
Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: