Catalogusnummer: 4878
Jan Wiegers (1893-1959)

Duinlandschap / Vrouwelijk naakt

ets

27 x 33 cm.

gesign. r.o., épreuve d'artiste 2e en houtsnede, gesigneerd met stempel, 43 x 27 cm.

2

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220