Jan Wiegers (1893-1959)
Duinlandschap / Vrouwelijk naakt
gesign. r.o., épreuve d'artiste 2e en houtsnede, gesigneerd met stempel, 43 x 27 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220