1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 763
Tweede gehalte zilveren luiertang, 19e eeuw,

ooievaarvormige scharen met ingelegde stenen oogjes en baby'tje aan binnenzijde van de scharen, jrl. 1896,

l ca. 13 cm, 44 gr.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120