1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 664
Set van achttien tafel couverts, Rotterdam, vroeg 19e eeuw,

puntmodel met kam, mt. in ruit, onduidelijk, niet geïdentificeerd, keurkamer Rotterdam, 1817 en 1833( vijf lepels en zes vorken), 2e gehalte,

dentificeerd1817

conditie goed, gebruikssporen conform leeftijd en gebruik

1955 gr.

[36]

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200

Hamerprijs: € 1.200