Set van achttien tafel couverts, Rotterdam, vroeg 19e eeuw,
puntmodel met kam, mt. in ruit, onduidelijk, niet geïdentificeerd, keurkamer Rotterdam, 1817 en 1833( vijf lepels en zes vorken), 2e gehalte,
dentificeerd1817
conditie goed, gebruikssporen conform leeftijd en gebruik
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200