1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 792
Divers dienbestek, vroeg 20e eeuw,

model rondfilet, voornamelijk mt. Fa. J.M. van Kempen en Zonen 1916 e.a. jaarletters, 2e gehalte,

1733 gr.

[zkj]

Taxatie: € 1.000 - € 1.200
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000