Divers opdiengerei met parelrandversiering, 19e en 20e eeuw,
waarbij sardine opdienvorkje en drie opdienlepels, diverse meestertekens en jaarletters, voornamelijk 2e gehalte,
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200