1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 772
Collectie divers dienbestek en schepwerk, 19e en 20e eeuw,

diverse modellen, meestertekens en jaartallen, voornamelijk 2e gehalte,

1260 gr.

[zkj]

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700