Catalogusnummer: 4880
Jan Mankes (1889-1920)
Paard, staand naar links
ets
13 x 17 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420
Hamerprijs:
€ 420