1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099971546
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4833
update-catalogue
George Meekyn (1831-1909)

Stadsgezicht Bristol

doek

36 x 31 cm.

gesign. l.o.

1

Taxatie: € 80 - 120
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80

outbid-warning
Overboden