Berend Hoekstra (geb. 1958)
podlood en aquarel, verso gesign., 1991, 62 x 48 cm. / gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 1991, 10/22, 50 x 65 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200