Catalogusnummer: 6852
Berend Hoekstra (geb. 1958)

Zonder titel

aquarel en gouache, mogelijk verso gesign., 73 x 53 cm.

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420