Jeannette Rentenaar (1946)
Stilleven. Hierbij litho door Nic Jonk
aquarel, 45 x 70 cm. en litho, gesign., 35 x 25 cm.
Taxatie: € 40 - € 80
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30