Catalogusnummer: 7008
Jeannette Rentenaar (1946)

Stilleven. Hierbij litho door Nic Jonk

aquarel, 45 x 70 cm. en litho, gesign., 35 x 25 cm.

[12

Taxatie: € 40 - € 80
Hamerprijs: