2e zitting - Woensdag 6 november 10.00 uur: 0001-0512 - Juwelen
Catalogusnummer: 131
18 kt. Gouden boule ring, midden 20ste eeuw.

De bovenzijde diagonaal verdeeld, één helft gedecoreerd met diep blauw email. Centraal een cirkel, pavé bezet met briljant geslepen diamant (totaal ca. 0.25 ct.) (email beschadig).

bruto 14,3 gr., ringmt. 17,5

18 k. Gold boule ring, mid 20th century. The top divided diagonally, one half decorated with deep blue enamel. In the middle a circle, pavé set with brilliant cut diamond (total approx. 0.25 ct.)

Taxatie: € 1.400 - € 1.600
Hamerprijs: