5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Désiré Donny (1798-1861)
Figuren en vissersboten op het strand
doek, ongesign., 24 x 30 cm.
Taxatie: € 360 - € 500
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380