Catalogusnummer: 4903
Hugo Vilfred Pedersen (1870-1959)
Neushoorn, India
doek, niet ingelijst
29 x 47 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100