1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Paintings, watercolors, drawings and prints
Catalogue number: 4903
Hugo Vilfred Pedersen (1870-1959)

Neushoorn, India

doek, niet ingelijst

29 x 47 cm.

gesign. l.o.

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100

Hammer price: € 100