Diverse Metternich geslepen wijnglazen, 19e eeuw;
Wiite wijn- Rode wijn en Champagne glazen. (wb met beschadigingen)
Sotheby's Amsterdam, The Frits Philips Collection, 4 December 2006, lot 160.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100