15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Floris Meydam, roze kom op blauwe voet met groene rand,
gesigneerd en genummerd 920711, Bath
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160