15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2597
Petronelle Wijnekus (1945-2017), bronzen sculptuur, ijsbeer,

gesigneerd.

h. 15 x b. 29 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725

Hamerprijs: € 725