Catalogusnummer: 1753
Delft, twee polychroom aardewerk schotels, 18e eeuw,

gedecoreerd met bloemen met geel hart in cartouches tegen een groen fond. (randschilfers)

diam. 16 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: