Catalogusnummer: 6803
Philip Akkerman (geb. 1957)

Zelfportret no. 36 (1991). Hierbij de tekening van dit portret.

board, gesign. r.b., 40 x 34 cm. en potloodtekening, mogelijk verso gesigneerd, 40 x 32 cm.

Taxatie: € 2.500 - € 3.500
Hamerprijs: