15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2679
Jan van der Vaart (1931-2000), bronskleurig geglazuurd steengoed zevenvoudige tulpentoren, 1990;

Gemerkt 'wiel', vd Vaart en 90. Twee onderdelen gemerkt 89. (top met afgebroken chip).

h. 99,5 cm

Taxatie: € 2.500 - € 4.000
Huidig bod: € 4.600
Hamerprijs: € 4.600

Hamerprijs: € 4.600