15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Alan Hunt (XX), deels geglazuurd aardewerk flesvaas, 1978,
met spiralend patroon van cirkels, gesigneeerd, gedateerd en gemonogrammeerd.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20