15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Rosenthal, glazen vaas met zwarte spiraal,
onduidelijk gesigneerd en genummerd 009-52/200
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40