15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2741
Toegeschreven aan Valer Kováč (1936), helder glazen sculptuur, bestaande uit twee driehoeken, '90

een deel met ingesloten luchtbellen, de ander met een gesatineerde trapvorm, gesigneerd en gedateerd. (chips rond voet).

h. 69,5 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: