21e zitting - Woensdag 20 november 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Paar keramische objecten, gevels, onduidelijk gesigneerd gedateerd '95,
en hierbij een keramisch vormstuk, Geisha
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30