20e zitting Dinsdag 19 november 14.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Jiri Streda (XX-XXI), bronzen sculptuur 'Co Vime', 1995,
omhoog wijzende man, gesigneerd en gedateerd
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260