15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2677
Jorna Vennola (1943) collectie van tien glazen sculpturen; Iittalan kylä, 1987 - 1996,

deels gesatineerd persglas, gelimiteerde oplage van 1000, alle gesigneerd, gedateerd en genummerd.

h. 6 -9,5 cm.

[10]

Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575