Holland, gestoken beukenhouten bovenlicht, 18e eeuw;
Uitgevoerd met voorstelling van draak en adelaar omringd door bladmotieven en links een maiskolf. In groen gelakt kader. (mogelijk onderdeel van altaar hek).
Taxatie: € 2.500 - € 3.500
Hamerprijs: