Catalogusnummer: 2166
Holland, gestoken beukenhouten bovenlicht, 18e eeuw;

Uitgevoerd met voorstelling van draak en adelaar omringd door bladmotieven en links een maiskolf. In groen gelakt kader. (mogelijk onderdeel van altaar hek).

h. 79 cm, b. 124 cm

Taxatie: € 2.500 - € 3.500
Hamerprijs: