Catalogusnummer: 2222
Frankrijk, polychroom beschilderd wandpaneel in de stijl van Daniël Marot, Régence, eerste helft 18e eeuw;

Uitgevoerd met centraal een gekroond wapenschild geflankeerd door griffioenen. Daarboven en onder gevleugelde olifanten. In vakverdelingen met bladmotieven.

h. 71 cm, b. 86 cm

Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Hamerprijs: