15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Friedrich Goldscheider, terracotta buste, Noord Afrikaanse vrouw, circa 1897,
ontwerp Auguste Leveque, model 1101, achterzijde sokkel gemerkt met modelnummer en stempel Friedrich Goldscheider, binnenzijde sokkel met IV.
Taxatie: € 3.000 - € 4.000
Hamerprijs: