5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Chris Soer (1882-1962)
doek, gesign. l.o., niet ingelijst, 80 x 100 cm.
Taxatie: € 80 - € 160
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30