15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Oscar Zadory, creme craquelé keramiek sculptuur, voorstellende staande dame, circa 1920;
Onderzijde gemerkt C. H. France, achterzijde gemerkt O.
h. 57 cm, b. 18 cm, d. 17 cm
Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs: