Catalogusnummer: 2911
China, twee celadon voorraadpotten, eind 17e eeuw.

Herkomst: Vung Tau Cargo

h. 22 cm.

Uit de collectie van een heer van stand

2

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140