1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 637
Drie diverse snuifdoosjes, 19 eeuw,

rechthoekig doosje met embleem met naamgravure, jrl. 1839, twee rond doosjes waarvan een gecontourneerd doosje beide met meestertekens(niet geïdentificeerd) jrl. 1860 en 1829, 2e gehalte,

gecontourneerd doosje met defectje

br. en diam ca. 5 cm, 75,4 gr.

[zkj]

Taxatie: € 80 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60