Catalogusnummer: 1414
Tierbuch, Mit farbigen in den Text eingedruckten Bildern, Ein lehrbuch der Zoologie von Prof. Dr. M. Dalitzsch, 1900;

Uitgevoerd met linnen band met vergulde titel en afbeelding van leeuw. Rijk geïllustreerd door de tekst met talloze gekleurde afbeeldingen.

h. 21 cm, b. 14 cm

Taxatie: € 30 - € 50
Hamerprijs: