6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6437
Ludolf de Jongh (1616-1679)

Portret van Henriette Vroesen (1636-1657)

paneel, gesign. l.b., gedateerd 1656, paneel gebarsten, 75 x 61 cm.

oil on panel

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Hamerprijs: