Historische fotografie, zeven portretten, daguerreotype en tintype, 19e eeuw;
Voorstellende dames en een dubbelportret. Een gesigneerd Tyson's Gallery, Philadelphia. Tintype met zittende dame met hoed in geïmproviseerde studio. Daguerreotype met portret van meisje met geblokte jurk. Vroeg daguerreotype , portret van moeder met kind. En portret van vrouw met goud aangezette details. Allen in geperst leren foedralen.
Taxatie: € 300 - € 400
Hamerprijs: