Noord Nederlandse eikenhouten bolpoottafel in Renaissance-stijl, 2e kwart 17e eeuw,
met twee uitschuifbladen, de poten verbonden door doorlopende regels.
100 x 83, h. 77 cm; ieder uitschuifblad br. 42 cm
Herkomst: Collectie Sam Segal, Amsterdam.
Taxatie: € 600 - € 1.000
Hamerprijs: