Catalogusnummer: 8601
Notenhouten Zuid-Nederlandse armstoel, ca. 1650 en een eikenhouten Zuid-Nederlandse armstoel, ca. 1650,

met op de armleggers in relief gestoken liggende leeuwenkoppen. Mogelijk Brugge. Beide armstoelen met gedraaide regels en -stijlen en velours stoffering.

Herkomst: Collectie Sam Segal, Amsterdam.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300