15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2616
Jan Eisenloeffel (1876-1957), roodkoperen dienblaadje, ontwerp circa 1905;

Gemerktmet stempel met centraal JE waaromheen Jan Eisenloeffel.

h. 2,5 cm, l. 29,5 cm, d. 9 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340