15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2629
Jean Royère (1902-1981), paar metalen tweelichts wandappliques 'Hirondelle', circa 1950;

Compleet met de originele perkamenten lampenkappen. (twee kappen beschadigd).

b. 41 cm, h. 28 cm, h. incl. kap 42 cm

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Hamerprijs: