8e zitting - Vrijdag 8 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7523
Kapitale ronde spiegel in verguld en gebronsd houten lijst, 19e eeuw,

met blad-, bloemranken en acanthusbladeren

diam. 160 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725

Hamerprijs: € 725