Palissanderhouten Brewster type stereokijker, 19e eeuw;
Hierbij mahoniehouten tot doosje opklapbare stereokijker, gemerkt 'Marque de F.T. Fabrique'.
Taxatie: € 50 - € 80
Hamerprijs: