0094412734
Catalogusnummer: 4992
Jan den Hengst (1904-1982)

Lijnbaansgracht, Amsterdam

aquarel

61 x 41 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 150 - 200
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280