Catalogusnummer: 1481
Müller & Wetzig, metalen toverlantaarn, 'Torpedo' begin 20e eeuw;

Hierbij drie sets glazen toverlantaarn plaatjes: serie met vissen, diverse Nederlandse Topografie en serie met foto's van een Britse familie.

[1 + 4 zkj]

Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: