Müller & Wetzig, metalen toverlantaarn, 'Torpedo' begin 20e eeuw;
Hierbij metalen toverlantaarn Ernst Planck, twee sets glazen toverlantaarn plaatjes, 'Der Weltkrieg', in kartonnen doos en diverse historische landschappen, in houten kist. En zakje diverse glazen negatieven en afdrukken.
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: