6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Léon Richet (1847-1907)
doek, gesign. r.o. (signatuur aangezet), 42 x 58 cm.
house between trees, oil on canvas, signed lower right (signature retouched)
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320