Buitenland, vermoedelijk India, paar kandelaars, 1e helft 20e eeuw,
afgerond rechthoekig model met balustervormig versierd met geribde banden, gemerkt Sterling 925 en 32, 800/000,
met bobeches
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140