1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 641
Buitenland, vermoedelijk India, paar kandelaars, 1e helft 20e eeuw,

afgerond rechthoekig model met balustervormig versierd met geribde banden, gemerkt Sterling 925 en 32, 800/000, met bobeches

defectjes

h 19 cm, 273 gr.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140