15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2624
Naar Chris van der Hoef, rood aardewerk vormstuk 'olifant', ontwerp 1928, uitvoering laat 20e eeuw;

Zijkant gesigneerd d.m.v. monogram.

h. 19,5 cm, b. 16 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180